top of page
4.png

Jeśli tak, to mam wspaniałą wiadomość!

✅ Przygotowałam dla Ciebie wyzwanie, które otworzy przed Tobą drzwi do Italii! Ponadto bezpłatnie sprawdzisz, czy nauka to coś dla Ciebie i to korzystając z najlepszych i sprawdzonych materiałów!

Kolorowe abstrakcyjne kształty

Ciao! Jestem Laura!

Jestem zakochana we Włoszech i wszystkim, co z nimi związane, od języka po kulturę. Wychowałam się we Włoszech, co sprawia, że ten kraj jest dla mnie nie tylko miejscem na mapie, ale prawdziwym domem serca. Włoski to język, w którym żyję i który kocham od ponad 20 lat. Z czasem moja pasja stała się też moją pracą: uczę włoskiego już ponad dekadę, a od trzech lat mam swoją szkołę językową, La Dolce Italia. Tam, razem z moim fantastycznym zespołem 15 lektorów, dzielimy się miłością do włoskiego z innymi.
Jednym słowem, włoski to moje całe życie!

Nasze kursy są  hitem wśród wielbicieli słonecznej Italii! 💃🍝  Dzięki nauce ze mną moi kursanci już nie muszą dogadywać się na migi i próbować się dogadać po angielsku na swoich włoskich wakacjach! 😁🏛 Wręcz przeciwnie wracają z Włoch z bajecznymi opowieściami o rozmowach z sympatycznymi babciami na targach, flircie w małych kawiarniach i zamawianiu ulubionego gelato po włosku! 🤩❤️

 
 
Ale czekaj! Rozumiem doskonale, jak to jest, jak jest się dopiero na początku tej pięknej włoskiej drogi..!
 Masz ochotę się uczyć, być może podjęłaś/eś już kilka prób, ale materiały dostępne online często są tylko przeciętnej jakości, a w podręcznikach zawsze brakuje ✨tego czegoś✨czegoś, co sprawiłoby, że ćwiczenia stałyby się porywające. Tęsknisz za elementem, który wyróżniłby je na tle nudnych lekcji szkolnych z nieskończonymi ćwiczeniami gramatycznymi, pozbawionymi interesujących tematów czy ciekawostek. Co więcej, CHAOS – zalew materiałów jest ogromny i trudno jest samodzielnie zbudować z nich konkerentny plan nauki.

Prawda jest taka, że nie kolejna książka, kanał na YouTube czy ebook to rozwiązanie – potrzebujesz PRZEMYŚLANEJ STRUKTURY.

Idealne rozwiązanie to MIX, czyli kombinacja:
struktury – tego najważniejszego składnika,
solidnej dawki motywacji 💉,
✅ wsparcia od kogoś, kto pokaże Ci, od czego zacząć 🚀,
✅ porad, gdzie szukać wartościowych materiałów bez błędów, których w sieci jest mnóstwo 😖,
✅ oraz kogoś, kto uwierzy w Twój sukces i będzie Cię wspierać!


Dlatego właśnie stworzyłam to wyzwanie! 🤍

Wierzę, że każdy, kto marzy o włoskim, zasługuje na szansę nauki z użyciem prawdziwie wartościowych materiałów i wsparciem osoby, która w niego wierzy (w tym przypadku mnie) ❤️  

Projekt bez nazwy (1).png

Czy to wyzwanie jest dla mnie?

Marzysz o tym, aby swobodnie rozmawiać po włosku i szukasz najlepszego punktu startowego,
✅ Już zaczęłaś/eś swoją przygodę z włoskim, ale potrzebujesz planu, który nada kierunek Twojej nauce,
✅ Chcesz się uczyć z uśmiechem, daleko od nudnych podręczników i szkolnych ćwiczeń,
✅ Jesteś gotowa/y na zabawę i odkrywanie włoskiego w sposób, który naprawdę Cię zainteresuje,
✅ Cenisz sobie wsparcie i motywację od osób, które podzielają Twoje zainteresowanie językiem.

Może to nie być najlepszy wybór, jeśli:

❌ Oczekujesz, że język "wleje się" do głowy bez żadnego wysiłku z Twojej strony,
❌ Nie masz zamiaru regularnie poświęcać czasu na naukę i praktykę,
❌ Myślisz, że nauka języka obcego jest możliwa bez zaangażowania i ciekawości,
❌ Wolisz tradycyjne metody nauki i nie jesteś otwarty/a na nowe, innowacyjne podejścia,
❌ Włoski nie jest na liście języków, które chcesz poznać – może marzysz o innej przygodzie językowej?

 

Jak wygląda wyzwanie?

🚀 Po zapisie otrzymasz dostęp do nowoczesnej platformy językowej (przyjdą Ci na maila dane do zalogowania: login i hasło) 
🚀 Po zalogowaniu na swoje konto otrzymasz dostęp do 5 lekcji VIDEO + świetnych i wciągających ćwiczeń interaktywnych, które pomogą Ci utrwalić wiedzę poznaną w nagraniu (nowe lekcje będą się pojawiać po kolei — po jednej dziennie przez 5 dni)
💌 Codziennie otrzymasz ode mnie też przypomnienie mailowe, że na platformie czeka na Ciebie nowa lekcja (wiem jak to jest, jak ma się masę spraw na głowie, ale nie martw się o to, że zapomnisz o lekcji — ja zawsze wysyłam przypomnienia ❤️)
Wiem, że ciężko jest się zmotywować i czasami potrzebujemy "bata nad głową". Dlatego, aby zmotywować Cię do faktycznego zaglądania na platformę i nieodkładania nauki "na potem" (bo materiały będą czekać, jak będą miał/a chwilę to usiądę, wystarczy się przecież zalogować.. ), po zakończonym wyzwaniu będziesz mieć tylko przez 5 dni dostęp do lekcji i do materiałów. 
🤩 Po zakończonym wyzwaniu otrzymasz możliwość kontynuowania nauki ze mną oraz super zniżkę (kolejny powód, żeby codziennie zaglądać do maili 🤑).

 

Do dokładnie znajdziesz w wyzwaniu?

🎥

5 LEKCJI VIDEO

👾

20 GIER JĘZYKOWYCH

🚀

MOCNEGO KOPA MOTYWACYJNEGO

Ocean

Kim jestem i dlaczego warto mi zaufać? 👩🏻‍🏫

Jestem italianistką i pasjonatką języka włoskiego, którym władam już 20 lat! 🇮🇹 Może kojarzysz mnie z Instagrama, gdzie udało mi się zbudować wspaniałą społeczność ponad 18 tysięcy miłośników Włoch i ich kultury!


Dlaczego zdecydowałam się uczyć właśnie włoskiego? Życie napisało najlepszy scenariusz! Spędziłam połowę życia we Włoszech, dokąd wyjechałam w wieku 11 lat z moją mamą. Przy okazji pokochałam język włoski i z pasją podjęłam studia italianistyczne, ze specjalizacją nauczycielską. Teraz, już prawie 10 lat dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem jako nauczycielka języka włoskiego na każdym poziomie.

Od ponad trzech lat jestem również właścicielką Szkoły Języka Włoskiego La Dolce Italia, która dzięki wysokiej jakości usług i pełnemu zaangażowaniu w tak krótkim czasie zdobyła ogromne zaufanie konsumentów. Obecnie w mojej szkole pracuje 15 wykwalifikowanych lektorów, a uczęszcza do niej ponad 300 kursantów.


Jestem zaszczycona, że mogę dzielić się swoją pasją z tak wieloma osobami i pomóc im w odkrywaniu piękna języka i kultury włoskiej.

Zweryfikowane opinie z mojej wizytówki Google ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zrzut ekranu 2022-10-31 o 14.21.25.png
GoogleReviewLogo.png

300+
kursantów 
aktua
lnie

2000+
zadowolonych
kursantów

bottom of page