top of page
Projekt bez nazwy (3).png

🇮🇹 KURS VIDEO 🇮🇹
Włoski od zera do podróżnika

Jeśli tak, to mam wspaniałą wiadomość!

✅ Przygotowałam dla Ciebie kurs, który otworzy przed Tobą drzwi do Italii! Jedyny taki kurs w Polsce, który łączy samodzielną naukę z lekcjami na żywo!

Ciao! Jestem Laura!

Projekt bez nazwy (1).png

Jestem zakochana we Włoszech i wszystkim, co z nimi związane, od języka po kulturę. Wychowałam się we Włoszech, co sprawia, że ten kraj jest dla mnie nie tylko miejscem na mapie, ale prawdziwym domem serca. Włoski to język, w którym żyję i który kocham od ponad 20 lat. Z czasem moja pasja stała się też moją pracą: uczę włoskiego już ponad dekadę, a od trzech lat mam swoją szkołę językową, La Dolce Italia. Tam, razem z moim fantastycznym zespołem 15 lektorów, dzielimy się miłością do włoskiego z innymi.
Jednym słowem, włoski to moje całe życie!


Nasze kursy są  hitem wśród wielbicieli słonecznej Italii! 💃🍝  Dzięki nauce ze mną moi kursanci już nie muszą dogadywać się na migi i próbować się dogadać po angielsku na swoich włoskich wakacjach! 😁🏛 Wręcz przeciwnie wracają z Włoch z bajecznymi opowieściami o rozmowach z sympatycznymi babciami na targach, flircie w małych kawiarniach i zamawianiu ulubionego gelato po włosku! 🤩❤️
 
Ale czekaj! Rozumiem doskonale, jak to jest, jak jest się dopiero na początku tej pięknej włoskiej drogi..!
 Masz ochotę się uczyć, być może podjęłaś/eś już kilka prób, ale materiały dostępne online często są tylko przeciętnej jakości, a w podręcznikach zawsze brakuje ✨tego czegoś✨czegoś, co sprawiłoby, że ćwiczenia stałyby się porywające. Tęsknisz za elementem, który wyróżniłby je na tle nudnych lekcji szkolnych z nieskończonymi ćwiczeniami gramatycznymi, pozbawionymi interesujących tematów czy ciekawostek. Co więcej, CHAOS – zalew materiałów jest ogromny i trudno jest samodzielnie zbudować z nich koherentny plan nauki.

Prawda jest taka, że nie kolejna książka, kanał na YouTube czy ebook to rozwiązanie – potrzebujesz PRZEMYŚLANEJ STRUKTURY.

Idealne rozwiązanie to MIX, czyli kombinacja:
struktury – tego najważniejszego składnika, dzięki któremu już nie będziesz się zastanawiać, skąd wziąć materiały i czego się dziś pouczyć!
✅ spójnych i estetycznych materiałów do nauki,
✅ przyjemności z nauki — w kursie znajdziesz  masę gier językowych, które urozmaicają naukę ❤️
solidnej dawki motywacji 💉
✅ wsparcia od kogoś, kto pokaże Ci, od czego zacząć 🚀,
✅ poczucia bycia w dobrych rękach — w kursie zebrałam 10 lat mojego doświadczenia w nauczaniu,
✅ oraz obecności kogoś, kto uwierzy w Twój sukces i będzie Cię wspierać!


Dlatego właśnie stworzyłam ten kurs! 🤍

Wierzę, że każdy, kto marzy o włoskim, zasługuje na szansę nauki z użyciem prawdziwie wartościowych materiałów i wsparcie osoby, która w niego wierzy (w tym przypadku mnie) ❤️  

Czy ten kurs jest dla mnie?

✅ Tak, jeśli planujesz podróż do Włoch, a nie znasz języka włoskiego,
✅ Już zaczęłaś/eś swoją przygodę z włoskim, ale potrzebujesz planu, który nada kierunek Twojej nauce,
Chcesz się uczyć z uśmiechem, daleko od nudnych podręczników i szkolnych ćwiczeń.
✅ Jesteś gotowa/y na zabawę i odkrywanie włoskiego w sposób, który naprawdę Cię zainteresuje,
✅ Cenisz sobie wsparcie i motywację od osób, które podzielają Twoje zainteresowanie językiem,

❌ Nie, jeśli nie chcesz się nauczyć włoskiego
❌ Nie, jeśli nie interesuje Cię włoska kultura
❌ Nie, jeśli lubisz uczyć się suchej gramatyki i robić dużo ćwiczeń gramatycznych (takich w kursie znajdziesz malutko :))
❌ Nie, jeśli nie chcesz się czuć pewnie i bezpiecznie na wakacjach

Dlaczego warto skorzystać z kursu?

Połączenie samodzielnej nauki oraz zajęć na żywo

Kurs został przygotowany przez doświadczoną nauczycielkę i entuzjastkę Włoch, która ma na swoim koncie 10 lat doświadczenia w nauczaniu. To kompleksowy program składający się z 70 lekcji video, 12 webinarów kulturalnych (1 w miesiącu) oraz 5 lekcji na żywoTo połączenie zaprowadzą Cię od absolutnego początku do pewnej i swobodnej komunikacji podczas Twoich włoskich wakacji.

Nauka przez zabawę

Ożywiam naukę! Każda lekcja zawiera nagranie VIDEO, gry interaktywne, fiszki i piękne estetyczne materiały w PDF. Dzięki czemu każda lekcja jest jak fascynująca podróż – interaktywna i wciągająca, niczym najlepsza książka! W kursie znajdziesz minimum gramatyki!

Niezrównany komfort

Podróżuj z włoskim w sercu: gdziekolwiek jesteś – w zaciszu domowym, w podróży pełnej przygód czy w delegacji. Do wszystkich materiałów będziesz mieć dostęp 24/7, co pozwoli Ci się uczyć z każdego miejsca na ziemi.

Bogactwo materiałów kursowych

W kursie znajdziesz imponującą liczbę materiałów. Kurs zawiera 6 modułów, w tym aż 70 lekcji video, 350 interaktywnych gier językowych, ponad 1000 fiszek oraz zeszyt ćwiczeń w PDF do druku. Dodatkowo spotykamy się na zajęcia na żywo, gdzie będziemy pracować nad praktycznym użyciem języka!

Zaufanie

Moja szkoła specjalizuje się w nauczaniu języka oraz kultury włoskiej. Od początku prowadzenia szkoły zaufało mi już ponad 2000 osób, które uczyły się z nami na żywo lub korzystały z naszych materiałów i e-booków!  Aktualnie uczy się z nami ponad 500 osób.

Do dokładnie znajdziesz w kursie?

70

LEKCJI VIDEO

350

GIER JĘZYKOWYCH

1100

FISZEK W APLIKACJI

80

ĆWICZEŃ I DIALOGÓW W PDF DO DRUKU

100

ŚCIEŻEK MP3

12

WEBINARÓW KULTURALNYCH (1 RAZ W MIESIĄCU)

Jak wyglądają materiały?

4.png
5.png

Zastanawiasz się, czy moje lekcje Ci się spodobają?

Zobacz lekcję próbną i sprawdź, czy taka forma nauki Ci odpowiada!

Szczegóły kursu

Kurs składa się z 70 lekcji video

Moduły będą udostępniane na bieżąco do 4 marca.

Moduł 0

zasady wymowy

W tym module znjadziesz aż 8 lekcji video, w których raz na zawsze rozprawiamy się z problemami z wymową! Koniec z wpadkami językowymi i z zastanawianiem się, czy wymawiamy BRUSZETTA czy BRUSKETTA! 🤓

Moduł 1 

podstawy

Tutaj zapoznamy się z językiem od całkowitych podstaw, nie znasz w ogóle włoskiego? Żaden problem! W tym module poznamy alfabet, powitania, pożegnania oraz zapytamy o samopoczucie Ciao! Come stai?  A także nauczymy się podstawowych zwrotów grzecznościowych, numerów i zaczniemy prowadzić krótkie pogawędki po włosku!

Moduł 2 

w restauracji

W drugim module czeka na nas prawdziwa uczta! Rozpoczniemy naszą niezapomnianą podróż od uroczego baru, gdzie zamówimy pyszne cappuccino i smakowity cornetto. Następnie przeniesiemy się do urokliwej restauracji, gdzie będziemy delektować się wybornym spaghetti i ulubionym winem. Wieczorem wyruszymy na aperitif i pyszne przekąski. A w międzyczasie odwiedzimy również lodziarnię gdzie nauczymy się zamawiać Twoje ulubione lody. Poznamy również sposoby na wyrażanie zachwytu questo gelato è deliziso! oraz na zgłoszenie reklamacji, w razie jakby coś jednak poszło nie tak!

Moduł 3 

zakwaterownie

W końcu na miejscu! W tym module przygotujemy się do zameldowania w pokoju w hotelowym, ale nie tylko! Poznamy słownictwo związane z hotelem, kempingiem, wynajmem apartamentów oraz sposoby na zgłaszanie problemów podczas naszego pobytu (ops! klimatyzacja nie działa! 🥵 i w dodatku brakuje ręczników! 😶‍🌫️)

Moduł 4 

na mieście

No to w drogę! Zameldowaliśmy się, to teraz idziemy na miasto! Tylko jak tam dojść..? 😨 W tym module nauczymy się pytać lokalsów o drogę, kupimy bilety na autobus, metro lub pociąg, a przede wszystkim pozbędziemy się stresu związanego z ewentualnym zgubieniem w gąszczu wąskich uliczek! Pójdziemy również na zakupy 💊🧴🍎

Moduł 5 

nagłe wypadki

Mam nadzieję, że słownictwo poznane w tym module Ci się nie przyda na Twoich włoskich wojażach, ale umówmy się, trzeba chuchać na zimne.. 🤕 Dlatego w ostatnim module poznamy nazwy części ciała i jak powiedzieć, że nas one bolą, a także pójdziemy do apteki 💊 oraz lekarza 🩺. A jeśli masz alergie lub jakieś chorobhy przewlekłe, to w tym module nauczysz się też jak to zgłaszać i jak opisać typowe symptomy z nimi związane w razie, jakby się taka sytuacja zdarzyła (oby nie!) 

Zajęcia na żywo

Po przerobieniu każdego modułu spotkamy się na żywo! Na jeden moduł przypada 2 lub 3 tygodnie samodzielnej nauki ❤️

Zajęcia odbywają się w grupach 4-6 osób i skupiają się na dialogach oraz konwersacjach.

Terminy zajęć na żywo z lektorką Laurą Danielczyk:

 
07.05 ➡️ 10:00 lub 19:00 - Ciao! - Pierwsze poznanie i smal talk 💬

21.05 ➡️ 10:00 lub 19:00 - Ale pyszne! Zamawiamy jedzonko 🍝

04.06 ➡️ 10:00 lub 19:00 - W końcu na miejscu! - W hotelu 🏨

25.06 ➡️ 10:00 lub 19:00 - Idziemy się przejść! Na mieście 🏛️

16.07  ➡️ 10:00 lub 19:00 - Uf, tylko nie to! Nagły wypadek 🆘

Zamawianie śniadania ☕️🥐

przykładowa lekcja 

Zeszyt ćwiczeń - Ciao Italia! (demo) (4).png

Kim jestem i dlaczego warto mi zaufać? 👩🏻‍🏫

Jestem italianistką i pasjonatką języka włoskiego, którym władam już 20 lat! 🇮🇹 Może kojarzysz mnie z Instagrama, gdzie udało mi się zbudować wspaniałą społeczność ponad 18 tysięcy miłośników Włoch i ich kultury!


Dlaczego zdecydowałam się uczyć właśnie włoskiego? Życie napisało najlepszy scenariusz! Spędziłam połowę życia we Włoszech, dokąd wyjechałam w wieku 11 lat z moją mamą. Przy okazji pokochałam język włoski i z pasją podjęłam studia italianistyczne, ze specjalizacją nauczycielską. Teraz, już prawie 10 lat dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem jako nauczycielka języka włoskiego na każdym poziomie.

Od prawie trzech lat jestem również właścicielką Szkoły Języka Włoskiego La Dolce Italia, która dzięki wysokiej jakości usług i pełnemu zaangażowaniu w tak krótkim czasie zdobyła ogromne zaufanie konsumentów. Obecnie w mojej szkole pracuje 15 wykwalifikowanych lektorów, a uczęszcza do niej ponad 300 kursantów.


Jestem zaszczycona, że mogę dzielić się swoją pasją z tak wieloma osobami i pomóc im w odkrywaniu piękna języka i kultury włoskiej.

Gwarancja satysfakcji

Jestem przekonana, że ze mną spełnisz swoje marzenie o włoskiej przygodzie, dokładnie tak, jak setki kursantów, którzy w ciągu ostatnich 10 lat przygotowali się z moja pomocą do swoich włoskich podbojów! Są oni najlepszym dowodem na to, że można mi zaufać.
 

Jestem pewna swojej skuteczności, dlatego oferuję Ci 14-dniową gwarancję satysfakcji. Jeśli w ciągu pierwszych dwóch tygodni zdecydujesz, że kurs nie spełnia Twoich oczekiwań, wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a zwrócę Ci pełną kwotę, bez dodatkowych pytań.

Zweryfikowane opinie z mojej wizytówki Google ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Zrzut ekranu 2022-10-31 o 14.21.25.png
GoogleReviewLogo.png

300+
kursantów 
aktua
lnie

2000+
zadowolonych
kursantów

KCrzGvqf5S13rrqfKtN5o4XcOzBq7H6qBlYI5NZq.webp

Uczymy się i pomagamy! 🐱

Chcesz się czegoś nauczyć i jednocześnie pomóc? Bo ja tak!

Zawsze staram się wspierać tych, którzy potrzebują pomocy. Regularnie oferuję swoje usługi na aukcjach charytatywnych dla schronisk oraz organizuję specjalne akcje, w których 100% zysków z danego okresu przekazuję na rzecz zwierząt. Angażuję się także w inicjatywy wspierające seniorów, takie jak, chociażby projekt 'Święty Mikołaj dla Seniora'. ❤️

Tym razem nie może być inaczej! Każdy zakupiony kurs, to nie tylko nowa umiejętność dla Ciebie, ale także wsparcie dla potrzebujących. Z każdego zakupionego kursu przekażę 10 zł na fundację Kotłownia w Sosnowcu, która troszczy się o chore i potrzebujące kotki 🐱🐱

Wybierz pakiet

ZAPISJĘ SIĘ

359zł
 

TYLKO KURS VIDEO BEZ ZAJĘĆ NA ŻYWO (ROCZNY DOSTĘP)
 

Roczny dostęp do platformy

✅ 70 lekcji VIDEO

✅ 6 eBooków z ćwiczeniami oraz tabelkami w pdf do pobrania i wydrukowania

✅ 350 ćwiczeń interaktywnych

✅ 1100 fiszek

✅ 100 ścieżek mp3

✅ 8 testów sprawdzających (po każdym module)

✅ Dostęp do grupy wsparcia

✅ Dostęp do 12 webinarów kulturalnych oraz gramatycznych (1 raz w miesiącu)

​✅ Certyfikat

✅ Moje stałe wsparcie w komentarzach

719zł
 

KURS VIDEO Z BEZTERMINOWYM DOSTĘPEM + 5 SPOTKAŃ NA ŻYWO

TYLKO 50 MIEJSC

Bezterminowy dostęp do platformy

5 lekcji na żywo (60-70min)

✅ 70 lekcji VIDEO

✅ 6 eBooków z ćwiczeniami oraz tabelkami w pdf do pobrania i wydrukowania

✅ 350 ćwiczeń interaktywnych

✅ 1100 fiszek

✅ 100 ścieżek mp3

✅ 8 testów sprawdzających (po każdym module)

✅ Dostęp do grupy wsparcia

✅ Dostęp do 12 webinarów kulturalnych oraz gramatycznych (1 raz w miesiącu)

​✅ Certyfikat

✅ Moje stałe wsparcie w komentarzach

Najczęściej zadawane pytania

bottom of page