top of page

Nasz włoski zakątek, czyli trochę o naszej szkole i lektorachWitaj w moim włoskim zakątku, czyli w szkole języka włoskiego, którą stworzyłam z ogromną miłością i pasją do tego pięknego języka! Cieszę się, że do nas trafiłeś, ponieważ tutaj spotkasz grupę ludzi o podobnych zainteresowaniach i wspólnym celem — nauką języka włoskiego.


Dlaczego zdecydowałam się założyć tę szkołę? Otóż język włoski to dla mnie coś więcej niż tylko zestaw słów i reguł gramatycznych. To układanka, która tworzy piękne obrazy kultury, sztuki, historii i tradycji Italii. Pragnę, aby każdy uczestnik naszych zajęć poczuł to samo uczucie fascynacji i odkrył niezwykły świat, który otwiera się przed nami poprzez włoski język.


Nasze zajęcia odbywają się wyłącznie online, co daje nam ogromne możliwości. Dzięki platformie Zoom możemy spotykać się z uczniami z różnych części świata, tworząc wirtualną społeczność, która łączy nas w pasji do języka włoskiego. Wierzę, że nauka online nie jest mniej efektywna, a nasza szkoła to doskonały przykład tego.


W naszej szkole kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do uczniów. Rozumiemy, że każdy ma swój własny sposób uczenia się i tempo postępów. Dlatego dostosowujemy nasze zajęcia do potrzeb i oczekiwań uczniów, stawiając na interakcję i praktyczne zastosowanie języka. Uczymy się nie tylko poprzez podręczniki i ćwiczenia, ale również poprzez rozmowy, gry językowe, oglądanie filmów i słuchanie muzyki włoskiej. Dzięki temu nauka staje się przyjemnością, a jednocześnie skutecznym procesem.


Nasza szkoła to również miejsce, gdzie uczymy się nie tylko języka, ale także kultury włoskiej. Poznajemy włoskie zwyczaje, tradycje, potrawy i święta, abyście mogli zanurzyć się w prawdziwym włoskim stylu życia. Pragniemy, abyście nie tylko mówili po włosku, ale także rozumieli kontekst kulturowy, w jakim język ten funkcjonuje.


Cieszę się, że jesteśmy razem w tej przygodzie. Nasza pasja do języka włoskiego sprawia, że nasze zajęcia są pełne energii, entuzjazmu i radości. Uczymy się razem, rozwijamy się i wzajemnie motywujemy. To jest właśnie to, co wyróżnia naszą szkołę - wspólnota pasjonatów języka włoskiego.


Jeśli jesteś gotowy na fascynującą podróż do świata włoskiego języka i kultury, dołącz do naszej szkoły. Zapewniam Cię, że nie będziesz rozczarowany. Razem odkryjemy piękno języka włoskiego i stworzymy niezapomniane wspomnienia. Zapraszam do naszego włoskiego zakątka, gdzie nauka jest przyjemnością, a pasja to nasza codzienność!


Jeśli chciałbyś rozpocząć przygodę z językiem włoskim, to serdecznie zapraszamy do zapisu na kurs w naszej szkole. Nasza szkoła oferuje profesjonalne i interaktywne zajęcia na każdym poziomie zaawansowania.Rozpoczęcie nauki języka włoskiego może być ekscytującą przygodą, która otworzy przed Tobą nowe horyzonty.Nie czekaj dłużej! Zapisz się na kurs w naszej szkole i dołącz do naszej pasjonującej społeczności uczącej się języka włoskiego.
Nabory w naszej szkole organizowane są 4 razy w roku:

w styczniu

w marcu

w czerwcu

we wrześniuWięcej informacji o kursach w szkole La Dolce Italia:

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page