top of page

Halloweenowy Maraton po włosku z Disney+

Kiedy myślimy o Halloween, nasze myśli błądzą między dyniami, duchami i... filmami. Ale czy kiedykolwiek zastanawialiście się, jak brzmią wasze ulubione filmy w innym języku? Disney+ daje nam taką wyjątkową możliwość. Dla tych, którzy marzyli o wtopieniu się we włoski klimat podczas spędzania nocy na oglądaniu filmów, mam dla was listę perełek.


Od momentu wejścia Disney+ na polski rynek, miłośnicy języka włoskiego zyskali dostęp do prawdziwej skarbnicy filmów i seriali z włoskim dubbingiem.


Filmy


Hocus Pocus i Hocus Pocus 2 - Kultowe czarodziejki z Salem powracają, by rozpętać magię na ekranie.

Cruella - Początek historii kultowej postaci Disneya w zupełnie nowej odsłonieEduard Nożycoręki - Prawdziwa perła wśród filmów o miłości odmienności i akceptacji
Czarownica i Czarownica 2 - Znakomite adaptacje historii znanej czarownicyOsobliwy dom Pani Peregrine - Pełna magii opowieść o dzieciach z niezwykłymi mocami.Miasteczko HalloweenNawiedzony dwórMisja MumiaMuppety w nawiedzonym dworze

Seriale


Buffy pogromca Wampirów - Klasyka, która nadal budzi emocje.
Jeździec bez głowy - Tajemnicza opowieść pełna napięcia i niepokoju.
Dla najmłodszych


Miki i opowieść o dwóch wiedźmach — Myszka Miki w magicznej przygodzie
Strachy na psiakiSamotne duchyVampirina
Tego już za wieleZapraszam wszystkich do zanurzenia się w świat Disneya po włosku. To wspaniała okazja, by nie tylko celebrować Halloween, ale także poszerzyć horyzonty językowe.


Buon Halloween e buona visione! 🎃🇮🇹

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page