top of page

Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/24 z entuzjazmem!

Zaktualizowano: 18 paź 2023Drodzy kursanci!


Z ogromną radością i entuzjazmem witamy Was na pokładzie naszej szkoły językowej w nowym roku szkolnym! To dla nas zaszczyt i przyjemność, że możemy ogłosić, że rozpoczęliśmy rok z niezwykłą liczbą 319 kursantów! To dla nas prawdziwy powód do dumy i radości, a jednocześnie ogromne wyzwanie i zobowiązanie do dostarczania Wam najlepszej jakości nauki.


Dziękujemy z całego serca wszystkim zapisanym kursantom za zaufanie i wybór naszej szkoły. To Wasza determinacja i pasja do nauki języków, która sprawia, że jesteśmy tu, gotowi, byście mogli zdobywać nowe umiejętności i rozwijać się w zakresie języków obcych. Nasza społeczność jest naprawdę wyjątkowa, a każdy z Was wnosi do niej coś cennego.


My, jako zespół lektorów i pracowników szkoły La Dolce Italia, jesteśmy gotowi, abyście mogli czerpać z nauki jak najwięcej i osiągać swoje cele. Jesteśmy pełni energii i gotowi, aby ten rok szkolny był dla Was czasem pozytywnych doświadczeń i osiągnięć.


Nasza przygoda z nauką języków dopiero się zaczyna, a my jesteśmy przekonani, że czeka nas wiele fascynujących wyzwań i inspirujących momentów. Naszym celem jest dostarczenie Wam wiedzy, umiejętności i wsparcia, abyście mogli odnieść sukces w nauce języków.


Chcielibyśmy również ogłosić, że nasza kolejna faza zapisów rozpocznie się 27 grudnia 2023 roku. Miejsca w naszych kursach znikają niezwykle szybko, dlatego zachęcamy Was do śledzenia naszej strony internetowej i zapisywania się na kursy już od pierwszego dnia dostępności. To najlepszy sposób, aby zagwarantować sobie miejsce w kursie, który Was interesuje.


Jeśli nie chcecie przegapić informacji o zbliżających się zapisach i chcecie być na bieżąco z naszymi nowościami, to serdecznie zachęcamy Was do zapisania się na naszą listę zainteresowanych. W ten sposób otrzymacie powiadomienia o nowych kursach, wydarzeniach i promocjach, zanim zostaną one udostępnione publicznie.


Raz jeszcze serdecznie dziękujemy Wam wszystkim za wybór naszej szkoły językowej. Jesteśmy gotowi, aby razem z Wami osiągać sukcesy i wspólnie rozwijać naszą pasję do nauki języków obcych. Wierzymy, że razem osiągniemy wiele i stworzymy niezapomniane chwile w naszej niesamowitej społeczności.
Następne zapisy zaczynają się 27 grudnia 2023 - jeśli nie chcesz ich przegapić, zapisz się już dziś na listę zainteresowanych!0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page