top of page

Moje włoskie wakacje — włoskie rozmówki wakacyjne


Ciao!

Dziś przedstawię Ci efekty mojego ostatniego projektu, przez parę ostatnich miesięcy tworzyłam kursoebooka (interkatywnego ebooka) MOJE WŁOSKIE WAKACJE. Jeśli marzysz o podróży do Włoch i chcesz opanować podstawy języka włoskiego, ten kursoebook jest stworzony właśnie dla ciebie!
Dlaczego pokochasz tego kursoebooka?


Podróżowanie do innego kraju zawsze wiąże się z ekscytacją, ale także z pewnymi wyzwaniami. Znajomość podstawowych zwrotów i wyrażeń po włosku może znacząco ułatwić ci komunikację i zwiększyć przyjemność z podróży. Mój kursoebook jest zaprojektowany tak, abyś mógł nauczyć się najważniejszych słów i zwrotów, które przydadzą ci się w codziennych sytuacjach, takich jak zamawianie jedzenia, pytanie o drogę, pytanie o drogę czy rozmowa z miejscowymi mieszkańcami. Jest on NAPAKOWANY WIEDZĄ I ĆWICZENIAMI, ale też rozmówkami, słownictwem i przykładowymi dialogami (znajdziesz w nim również nagrania mp3 do pobrania na telefon i powtarzania np. w drodze do pracy, ale też masę ćwiczeń interaktywnych!).


Z tym kursoebookiem nie tylko przygotujesz się swoich włoskich wakacji, ale przede wszystkim W KOŃCU poczujesz się pewnie i bezpiecznie podczas urlopu! Dlaczego bezpiecznie? Ponieważ wersja PDF umożliwia korzystanie z rozmówek, słowniczka oraz ściąg z telefonu! - jeśli go ściągniesz na smartfona, to nie będziesz potrzebować nawet dostępu do internetu, aby odnaleźć się w większości wakacyjnych sytuacji.


Ten kurs to zebranie ćwiczeń i materiałów, które przerabiam z moimi kursantami na zajęciach od prawie 10 lat, dlatego wiem, że są one skutecznym i sprawdzonym sposobem przygotowania się do wyjazdu.KUPUJĘ I ZACZYNAM WŁOSKĄ PRZYGODĘ!
Co dokładnie znajdziesz w kursoebooku?

Przede wszystkim, kurs skupia się na praktycznych aspektach języka, dodatkowo, jako że kładę bardzo duży nacisk na mówienie, do każdego rozdziału znajdziesz również ścieżkę mp3 do pobrania na telefon, tablet lub komputer — dzięki temu możesz mówić oraz powtarzać, a dzięki temu uczyć się robiąc obiad, sprzątając lub jadąc do pracy!


Co znajdziesz w środku:

 • 5 VIDEO lekcji (moich)

 • 4 odniesienia do VIDEO-LEKCJI native speakerów (Youtube)

 • 6 nagranych przeze mnie ścieżek mp3 do ściągnięcia na telefon lub komputer (możliwość powtarzania słownictwa w drodze do pracy lub przy sprzątaniu)

 • 163 fiszek w aplikacji Learnote

 • 20 ćwiczeń w ebooku

 • 19 ćwiczeń interaktywnych na platformie Wordwall

 • Rozmówki do każdego rozdziału

 • Przykładowe dialogi z polskimi tłumaczeniami do każdego rozdziału

 • 12 motywujących cytatów


Poruszane tematy:

 • Podstawy (powitanie, pożegnania oraz pytanie o samopoczucie)

 • W barze oraz w restauracji (zamawianie obiadu oraz kolacji, zgłaszanie reklamacji, chwalenie dań)

 • W hotelu (zakwaterowanie, zgłaszanie problemów, pytanie o dodatkowe atrakcje)

 • Na mieście (pytanie o drogę)

 • Na lotnisku (pytanie o lot, rozmowa z pracownikami lotniska, pytanie o drogę)


Nie czekaj dłużej! Zaopatrz się w kursoebooka już teraz i przygotuj się na niezapomnianą włoską przygodę! Pamiętaj, że nauka języka to inwestycja w siebie, która otworzy przed tobą nowe możliwości i umożliwi jeszcze głębsze zanurzenie się w kulturę kraju, który chcesz odwiedzić.Poniżej wklejam też parę stron — zawsze fajnie i miło jest zerknąć do środka produktu cyfrowego 🇮🇹


Zapraszam do dołączenia do mnie w tej pasjonującej podróży po włoskim języku i kulturze. Razem odkryjemy piękno Włoch i nauczmy się komunikować w języku miłości i pasji.
KUPUJĘ I ZACZYNAM WŁOSKĄ PRZYGODĘ!

Masz pytania? Napisz do mnie!

biuro@ladolceitalia.pl
Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page