top of page

Rozpoczęcie semestru wiosennego

Rozpoczęły się zapisy na KURS OD ZERA z języka WŁOSKIEGO oraz HISZPAŃSKIEGO na semestr wiosenny, który rozpocznie się 6 marca.


Można wybrać zajęcia 1 raz w tygodniu po 90min lub dwa razy w tygodniu zajęcia po 60min, na obu kursach zostanie przerobiona taka sama ilość materiału i oba kursy kończą się poziomem A0+ (czyli do połowy podręcznika - poniżej znajdziesz informację nt. używanych podręczników z obu języków).WŁOSKI
Rozdziały z podręcznika Nuovo Espresso 1, które zostaną przerobione na kursie, to:

  1. Primi contatti (Pierwsze kontakty) - w tym rozdziale nauczymy się przedstawiać oraz powiedzieć parę podstawowych zdań o sobie,

  2. Io e gli altri (Ja i inni) - w tym rozdziale rozszerzymy słownictwo i nauczymy się opowiadania o naszym zawodzie (

  3. Buon appetito (Smacznego) - to najsmakowitszy rozdział w podręczniku - w nim nauczymy się zamawiać pyszne kremowe cappuccino i rogalika na śniadanie oraz przepyszne spaghetti na kolację. Zarezerwujemy również stolik w restauracji lub złożymy reklamację, (Cappuccino z rogalikiem czekoladowym poproszę!)

  4. Tempo libero (Czas wolny) - w tym rozdziale rozszerzymy jeszcze bardziej nasze słownictwo i nauczymy się opowiadać o swoich sposobach na spędzanie wolnego czasu. Wiedza z tego rozdziału świetnie nada się na rozpoczęcie smal talku z sympatycznym Włochem (Ciao! Lubię tańczyć, a Ty?)

  5. In albergo (W hotelu) - w tym rozdziale poznamy słownictwo związane z hotelem oraz apartamentem. Nauczymy się rezerwować pokój lub apartament, wypytamy o wszelkie szczegóły oraz ceny, zgłosimy problem w hotelu (Przepraszam! Okno się nie domyka.)


 

ZAPISU NA KURS MOŻNA DOKONAĆ TUTAJ


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page